Platforma e-learningowa dla firm BHP – bhp.elbox24.pl

W czasach ograniczonego przemieszczania się wiele firm decyduje się na pracę zdalną a różnego rodzaju szkolenia przechodzą z sali szkoleniowej do sieci internet. Tak samo jest w przypadku szkoleń okresowych BHP.

Wiele firm oferujących  przeprowadzenie szkoleń BHP jest przyzwyczajonych do stacjonarnych szkoleń i mają trudności w przeniesieniu swojej działalności do internetu.

Zastanawiasz się nad przeniesieniem szkoleń do e-learningu? Zapoznaj się z platformą e-learningową dla firm BHP https://bhp.elbox24.pl/.

 

Korzyści z e-learningu w szkoleniach BHP

Ważnym czynnikiem, dlaczego warto przenieść szkolenia BHP do formuły e-learnignowej jest to, że nie musi być to rozwiązanie tymczasowe spowodowane bieżącą sytuacją.
Prowadzenie szkoleń w takiej formule niewątpliwie poszerza wachlarz możliwości w szkoleniach BHP.

Prowadzenie szkoleń BHP w formie e-learningowej posiada wiele zalet. Wśród nich m.in.:

  1. Zmniejszenie kosztów – Dzięki prowadzeniu szkoleń w formule e-learningowej nie muszą być ponoszone koszty np. dojazdu. Szkolenie BHP w takiej formie może być raz stworzone a w czasie tylko aktualizowane, dzięki czemu koszty prowadzenia szkolenia w przeliczeniu na jednego pracownika są mniejsze.
  2. Jednolite zrozumienie zasad – Zasady BHP obejmują wszystkich pracowników zatrudnionych w firmie w takim samym zakresie. W momencie, gdy firma ma wiele oddziałów to informacje przekazywane na szkoleniach BHP mogą się różnić, co może negatywnie wpłynąć na bezpieczeństwo pracowników.
  3. Elastyczność – Formuła e-learningowa umożliwia pracownikom przejście szkolenia w dowolnym miejscu o dowolnej porze.

Platforma e-learningowa dla firm BHP - Widok szkolenia

Co wyróżnia platformę e-learningową dla firm BHP bhp.elbox24.pl ?

Poznałeś już kilka zalet formy e-learningowej szkoleń, ale dlaczego warto wybrać platformę https://bhp.elbox24.pl/ ?

1)Platforma e-learningowa dla firm BHP zawiera przygotowane przez specjalistów ds. BHP oraz doświadczonych metodyków e-learningu szkolenia. To zapewnia ich poprawność merytoryczną i przystępną formę.

System wideokonferencyjny podgląd

2) Platforma umożliwia komunikację za pośrednictwem systemu wideokonferencyjnego. Pozwala to na przekazanie treści przez prowadzącego tak jak na sali wykładowej a także weryfikację wiedzy kursantów na żywo.

3) Platforma zbudowana jest na bazie popularnego systemu LMS Moodle, co sprawia, że ma dostęp do bogatego repozytorium zasobów i aktywności. Pozwala to na wzbogacanie szkoleń o nowe treści w różnorodnej formie.

Platforma e-learningowa dla firm BHP - widok kursu

4) Platforma e-learningowa dla firm BHP jest ciągle wspierana i aktualizowana co sprawia, że dane użytkowników są na niej bezpieczne.

5) Dostęp dla firmy do platformy e-learning, kursu okresowego BHP i systemu wideokonferencyjnego jest możliwy już od 199 zł netto miesięcznie.

Podsumowując jest to rozwiązanie, które pozwoli w skuteczny sposób w przystępnej cenie przenieść szkolenia BHP do internetu.

 

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapoznaj się z wersją demo platformy e-learnigowej dla firm BHP

 

Zainteresował Cię ten artykuł?

Przeczytaj również:

Moodle 3.9 już w czerwcu 2020 roku

Jak przenieść tradycyjne szkolenia do internetu