platforma-elerning-dla-szkol-mlodziezy

Platforma e-learning elBox24
dla szkół

W Polsce z platform e-learningowych korzysta coraz więcej szkół, co potwierdza również obserwowane przez rosnące zainteresowanie wdrożeniem e-learningu właśnie w szkołach. Zgłaszają się do nas dyrektorzy, którzy chcą wprowadzić w swoich szkołach e-learning, bądź też chcą przygotować wniosek o dofinansowanie z funduszy Unii Europejskiej właśnie na uruchomienie e-learningu w szkole, często jeszcze nie do końca wiedząc jak powinien wyglądać system e-learning, aby ułatwić pracę nauczycielom i uatrakcyjnić naukę uczniom.

 Platforma e-learning dla szkół pozwala również na:

  • zamieszczanie testów i quizów, które sprawdzane są automatycznie;
  • komunikację między nauczycielem a uczniem, jak również między uczniami;
  • zarządzanie procesem edukacyjnym;
  • śledzenie postępów pojedynczych uczniów, klas, całej szkoły;
  • drukowanie świadectw;
  • generowanie raportów, przydatnych np. podczas wywiadówki;
  • informowanie rodziców o postępach ich dzieci;
  • prowadzenie elektronicznego dziennika ocen;
  • zautomatyzowane tworzenie planów lekcji i jego modyfikację, jeśli wystąpi taka konieczność;
  • i wiele innych.

Pragniemy dodać, iż każda platforma e-learning  dla szkół tworzona jest w oparciu o potrzeby i preferencje danej szkoły, zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i graficznym.

W celu zobaczeniu demo platformy zapraszamy do kontaktu.

platforma-elerning-dla-szkol-mlodziezy

W czym możemy pomóc?

Nasza rola polega nie tylko na technicznym wykonaniu systemu, ale również na doradztwie i pomocy w zbudowaniu optymalnego systemu. Niejednokrotnie spędzamy z Klientem wiele godzin aby po pierwsze pokazać mu jak wiele funkcjonalności posiada platforma e-learning, zobrazować do czego można je wykorzystać, a następnie wybrać te, które sprawdzą się w danej szkole. Oczywiście inne funkcjonalności powinna mieć platforma dla szkoły podstawowej, inne dla gimnazjum, a jeszcze inne dla szkół średnich.

Co właściwie daje e-learning?

Co ciekawe nasi Klienci zazwyczaj są bardzo pozytywnie zaskoczeni tym, co oferuje im platforma e-learning. Bowiem niejednokrotnie przychodzą do nas z przekonaniem, iż platforma to jedynie „miejsce gdzie można wrzucić materiał do nauki”. Otóż nic bardziej mylnego.

Ile to kosztuje?

Bardzo często pierwszym z padających podczas rozmowy pytań jest „a ile to kosztuje?”. Zapewniamy, iż nasi Klienci są bardzo pozytywnie zaskoczeni usłyszaną odpowiedzią. Ceny zaczynają się od 199 zł netto miesięcznie.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z tematyką e-learningu jak też platformy e-learningowej dla firm szkoleniowych. Nasi doradcy mogą również przeprowadzić bezpłatną analizę potrzeb oraz zaproponować optymalne rozwiązanie e-learningowe.

Międzypartnerska Opieka Organizacyjna Dla Lepszej Edukacji

22 379 74 32

32 494 33 20

konsultacje@moodle.biz.pl