platforma-elerning-dla-szkol-mlodziezy

Platforma e-learning dla szkół

W Polsce z platform e-learningowych korzysta coraz więcej szkół, co potwierdza również obserwowane przez rosnące zainteresowanie wdrożeniem e-learningu właśnie w szkołach. Zgłaszają się do nas dyrektorzy, którzy chcą wprowadzić w swoich szkołach e-learning, bądź też chcą przygotować wniosek o dofinansowanie z funduszy Unii Europejskiej właśnie na uruchomienie e-learningu w szkole, często jeszcze nie do końca wiedząc jak powinien wyglądać system e-learning, aby ułatwić pracę nauczycielom i uatrakcyjnić naukę uczniom.

 Platforma e-learning dla szkół pozwala również na:

  • zamieszczanie testów i quizów, które sprawdzane są automatycznie;
  • komunikację między nauczycielem a uczniem, jak również między uczniami;
  • zarządzanie procesem edukacyjnym;
  • śledzenie postępów pojedynczych uczniów, klas, całej szkoły;
  • drukowanie świadectw;
  • generowanie raportów, przydatnych np. podczas wywiadówki;
  • informowanie rodziców o postępach ich dzieci;
  • prowadzenie elektronicznego dziennika ocen;
  • zautomatyzowane tworzenie planów lekcji i jego modyfikację, jeśli wystąpi taka konieczność;
  • i wiele innych.

Pragniemy dodać, iż każda platforma e-learning  dla szkół tworzona jest w oparciu o potrzeby i preferencje danej szkoły, zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i graficznym.

Sprawdź demo portalu tutaj.

platforma-elerning-dla-szkol-mlodziezy

W czym możemy pomóc?

Nasza rola polega nie tylko na technicznym wykonaniu systemu, ale również na doradztwie i pomocy w zbudowaniu optymalnego systemu. Niejednokrotnie spędzamy z Klientem wiele godzin aby po pierwsze pokazać mu jak wiele funkcjonalności posiada platforma e-learning, zobrazować do czego można je wykorzystać, a następnie wybrać te, które sprawdzą się w danej szkole. Oczywiście inne funkcjonalności powinna mieć platforma dla szkoły podstawowej, inne dla gimnazjum, a jeszcze inne dla szkół średnich.

Co właściwie daje e-learning?

Co ciekawe nasi Klienci zazwyczaj są bardzo pozytywnie zaskoczeni tym, co oferuje im platforma e-learning. Bowiem niejednokrotnie przychodzą do nas z przekonaniem, iż platforma to jedynie „miejsce gdzie można wrzucić materiał do nauki”. Otóż nic bardziej mylnego.

Ile to kosztuje?

Bardzo często pierwszym z padających podczas rozmowy pytań jest „a ile to kosztuje?”. Zapewniamy, iż nasi Klienci są bardzo pozytywnie zaskoczeni usłyszaną odpowiedzią, bowiem w związku z tym, iż opieramy swoje rozwiązanie o system open source Moodle tworzymy platformy na najwyższym poziomie jakości, przy bardzo konkurencyjnych cenach. Ceny zaczynają się od 199 zł netto miesięcznie.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z tematyką e-learningu jak też platformy e-learningowej dla firm szkoleniowych. Nasi doradcy mogą również przeprowadzić bezpłatną analizę potrzeb oraz zaproponować optymalne rozwiązanie e-learningowe.

22 379 74 32

32 494 33 20

konsultacje@moodle.biz.pl