Misja

“Zwiększanie zysków naszych klientów, poprzez profesjonalne zarządzanie projektami programistycznymi.”

Wizja

„Chcemy być firmą dostarczającą zaawansowane, programistyczne rozwiązania dla Polski i świata. Klienci są naszą pasją to dla nich istniejemy. Poprzez nasze produkty i usługi chcemy współtworzyć ich zysk i przyczyniać się do ich sukcesu.”

Nasz Cel:

Chcemy by za 10 lat Twoja firma dalej istniała. Uważamy, że w XXI wieku firmy mające za cel utrzymać się na rynku muszą szybciej i skuteczniej dostarczać swoje usługi. Wynika to z faktu, że obecnie wygrywa ten kto tylko o mały element jest lepszy od konkurencji. Uważamy, że aby mieć przewagę nad konkurencją należy posiadać wykwalifikowany zespół pracowników. Uważamy, że odpowiednie stosowanie najnowszych technologii informacyjno- komunikacyjnych (ang. Information and communications technology) ma bezpośredni wpływ na posiadanie wykwalifikowanego zespołu pracowników.

Jak realizujemy cel? Uważamy, że najszybszą metodą nauki nowych umiejętności jest zdalne nauczanie wspomagane najnowszymi osiągnięciami techniki. Projektując nasze produkty i usługi założyliśmy, iż muszą być przyjazne i proste w obsłudze, dostępne dla każdego, niewymagające żadnej wiedzy informatycznej. Chcieliśmy także, aby zapewniały kompleksowe i przede wszystkim skuteczne zdobywanie nowej wiedzy.

 

O Nas:

Firma INTERSIEĆ od 2007 roku zajmuje się profesjonalnym wdrożeniem, zarządzaniem i realizacją projektów programistycznych. Usługi oparte są o metodologię zarządzania projektami PRINCE2 i Scrum.

INTERSIEĆ posiada kompleksową ofertę dotyczącą wdrożenia projektów e-learningowych. Oferujemy konsulting i doradztwo, konfigurację platformy e-learning, wdrożenie zmian programistycznych i opracowanie multimedialnych szkoleń na podstawie materiałów dostarczonych przez Klienta.

Fundament firmy stanowi zespół specjalistów z branży informatyki i zarządzania. Doświadczenie zawodowe pracowników oparte jest o kilkuletnią pracę w działach IT firm z branży finansowej, telekomunikacyjnej, badawczo-rozwojowej, edukacyjnej i naukowej.