Międzypartnerska Opieka Organizacyjna Dla Lepszej Edukacji
Misja

“Zwiększanie zysków naszych klientów, poprzez profesjonalne zarządzanie projektami programistycznymi.”

Nasze cele

  1. Pomoc partnerom projektu w realizacji skutecznych szkoleń i nauki instytucjonalnej.
  2.  Pomoc w doborze metodologii zarządzania projektami edukacyjnymi.
  3.  Pomoc w doborze rozwiązań technicznych w projektach edukacyjnych.

Nasz Cel:

Chcemy by za 10 lat Twoja firma dalej istniała. Uważamy, że w XXI wieku firmy mające za cel utrzymać się na rynku muszą szybciej i skuteczniej dostarczać swoje usługi. Wynika to z faktu, że obecnie wygrywa ten kto tylko o mały element jest lepszy od konkurencji. Uważamy, że aby mieć przewagę nad konkurencją należy posiadać wykwalifikowany zespół pracowników. Uważamy, że odpowiednie stosowanie najnowszych technologii informacyjno- komunikacyjnych (ang. Information and communications technology) ma bezpośredni wpływ na posiadanie wykwalifikowanego zespołu pracowników.

Jak realizujemy cel? Uważamy, że najszybszą metodą nauki nowych umiejętności jest zdalne nauczanie wspomagane najnowszymi osiągnięciami techniki. Projektując nasze produkty i usługi założyliśmy, iż muszą być przyjazne i proste w obsłudze, dostępne dla każdego, niewymagające żadnej wiedzy informatycznej. Chcieliśmy także, aby zapewniały kompleksowe i przede wszystkim skuteczne zdobywanie nowej wiedzy.

 

O Nas:

Jesteśmy
Międzypartnerską
Opieką
Organizacyjną
Dla
Lepszej
Edukacji
w skrócie MOOdLE od 2007 roku zajmujemy się profesjonalnym wdrożeniem, zarządzaniem i realizacją projektów programistycznych. Usługi oparte są o metodologię zarządzania projektami PRINCE2 i Scrum.

Posiadamy kompleksową ofertę dotyczącą wdrożenia projektów e-learningowych. Oferujemy konsulting i doradztwo, konfigurację platformy e-learning, wdrożenie zmian programistycznych i opracowanie multimedialnych szkoleń na podstawie materiałów dostarczonych przez Klienta.

Nasz fundament stanowi zespół specjalistów z branży informatyki i zarządzania. Doświadczenie zawodowe pracowników oparte jest o kilkuletnią pracę w działach IT firm z branży finansowej, telekomunikacyjnej, badawczo-rozwojowej, edukacyjnej i naukowej.
Specjalizujemy się w systemie nauczania Mahara ePortoflio.