Odkryj najnowszą mobilną aplikację Moodle

Aplikacja Moodle 3.7 wprowadza najnowsze funkcje open source’owego LMS na urządzenia mobilne do nauki w podróży. Dostępna jest do pobrania w sklepie Google Play i Apple Store, a wkrótce pojawi się w sklepie Windows Store.

Dzięki ulepszonemu interfejsowi użytkownika i poprawie wydajności, nasza aplikacja Moodle’a jest najlepszym sprzymierzeńcem mobilnej strategii uczenia się. Spójrzmy na niektóre z nowych funkcji:

  • Ulepszone działanie forum: prywatne odpowiedzi, sortowanie i prowadzenie dyskusji oraz szybkie odpowiedzi ułatwiają uczestnictwo w forach z urządzeń mobilnych.
  • Zwiększone możliwości wiadomości: obsługa ulepszeń wiadomości w Moodle 3.7, teraz będziesz miał większą kontrolę nad wiadomościami w urządzeniu mobilnym, w tym możliwość wyciszania rozmów, aby zatrzymać powiadomienia, oraz osobistą przestrzeń do wysyłania przypomnień lub linków.
  • Lepsze zarządzanie pamięcią masową: nie martw się o pliki offline zajmujące miejsce na urządzeniu – teraz możesz łatwo zarządzać plikami kursu i usuwać pobrane działania lub materiały, których już nie potrzebujesz.
  • Obsługa offline dla Nextcloud: Dostęp do plików hostowanych na Nextcloud przez cały czas, nawet jeśli pobierzesz kurs do nauki offline.
  • Ulepszenia osadzania Vimeo: osadzone filmy vimeo na kursach wykorzystują całą dostępną przestrzeń na ekranie urządzenia – dzięki czemu nie przegapisz żadnych szczegółów.

Najnowsza aplikacja Moodle’a działa najlepiej, gdy jest połączona z witrynami działającymi na Moodle 3.7. Zaktualizuj swoją witrynę Moodle już dziś i ulepsz swoją mobilną naukę.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami, poprzez:

– formularz kontaktowy: kliknij tutaj

– adres e-mail: biuro@intersiec.com.pl

– telefon: 32 494 33 20 lub 791 815 607