Raporty w Moodle™ – Intelliboard cz. 5

 1. IntelliBoard
 2. Co oferuje IntelliBoard
 3. Panel IntelliBoard

IntelliBoard

IntelliBoard to bardzo dobrze rozbudowany system do zarządzania danymi na platformie LMS. Dzięki wizualizacji danych otrzymujemy doskonałe analizy, które dostarczają bardzo rozbudowane raporty użytkownikom platformy Moodle™.

IntelliBoard zapewnia usługi analityczne i raportowe dla społeczności edukacyjnych i instytucji, które ze względu na swoje potrzeby chcą rozszerzyć raportowanie i analizy dla swojej platformy LMS. Pomaga wyodrębnić dane statystyczne zebrane w LMS. Przedstawia je na jednym z wielu Kokpitów nawigacyjnych, które umożliwiają wyświetlenie, udostępnienie oraz drukowanie wykresów, diagramów i analiz.

IntelliBoard to z pewnością najbardziej wszechstronna platforma raportowania i analizy ze wszystkich LMS dostępnych obecnie na rynku. Zapewnij sobie możliwość dostarczania lepszych, skuteczniejszych i bardziej angażujących informacji na podstawie tego, co mówią Twoje dane.

Co oferuje IntelliBoard

Wtyczka IntelliBoard w platformie Moodle™ zapewnia przede wszystkim dostęp do:

 • Kokpitu administratora
 • Kokpitów dla uczniów i instruktorów (zawierających wiele przydatnych statystyk, min. Porównanie osiągnięć uczniów z innymi uczniami)
 • Automatycznych powiadomień
 • Konfiguracji raportów w czasie rzeczywistym
 • Obsługi wielu ról organizacyjnych
 • …oraz wiele innych ciekawych funkcji

Poniżej przykładowy raport pokazujący ostatnio logowanych użytkowników a obok diagram kołowy porównujący sposób w jaki użytkownicy zostali zapisani na kurs.

Korzystając z wtyczki IntelliBoard otrzymasz:

 • Łatwe w użyciu i przejrzyste wykresy, diagramy oraz analizy, dzięki czemu Twoje dane staną się bardziej uproszczone i czytelne
 • Dostęp do wielu raportów i analiz, które ułatwią podejmowanie decyzji
 • Możliwość monitorowania postępów w kursach
 • Możliwość identyfikacji osób nieaktywnych na platformie oraz w poszczególnych kursach

Panel IntelliBoard

Mając wykupioną subskrypcję do Intelliboard otrzymujesz dostęp do panelu połączonego z Twoim Moodle™ LMS, który bez wątpienia pomoże Ci w tworzeniu raportów.

Poniżej zrzut ekranu ze strony demo (https://us-app.intelliboard.net/).


Panel IntelliBoard umożliwia podgląd wszystkich platform LMS w jednym miejscu co z pewnością jest bardzo pomocne.

W panelu możesz tworzyć własne raporty przy pomoc funkcji „Build with Max” czy „Build with SQL”.

Panel umożliwia tworzenie automatycznych powiadomień oraz zapewnia bezpieczeństwo Twoich danych, które są generowane na podstawie bezpiecznej kopii zapasowej danych, przy użyciu protokołu HTTPS. dzięki czemu twoje raporty są bezpieczne (https://intelliboard.net/terms#item-5).

Jeśli chcesz poczytać o innych wtyczkach do raportowania w Moodle™ zapraszamy do naszego poprzedniego wpisu o Configurable Reports

Nasze artykuły o IntelliBoard: Pierwsze kroki z IntelliBoard, Zwiększ efektywność platformy Moodle – Poznaj możliwości IntelliBoard

Aby zobaczyć jakie jeszcze funkcję oferuje panel IntelliBoard zapraszam do zapoznania się z wersją demo dostępną pod tym adresem: https://us-app.intelliboard.net/.